• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z kontem bankowym

Czyste spółki z kontem bankowym zostały stworzone dla ludzi, którzy cenią sobie oszczędność czasu podczas zakładania własnej działalności gospodarczej. Nie od dziś wiadomo, że cały proces rejestracyjny jest długotrwały i wiąże się często z wieloma problemami, które zraziły już nie jednego chętnego do otworzenia firmy. My staramy się pomagać Klientom jak tylko potrafimy i ciągle pracujemy nad ofertą spełniającą oczekiwania każdego przedsiębiorcy.

Czyste spółki z kontem bankowym pozwalają przedsiębiorcom zaoszczędzić czas związany z wizytami w banku i załatwianiem wszelkich formalności związanych z otworzeniem rachunku dla spółki. Coraz to więcej osób zgłasza się do nas, aby skorzystać z usług Kancelarii. Widząc zadowolenie na twarzach Klientów staramy się jeszcze bardziej udoskonalać naszą ofertę.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości. Poznaj nasze usługi i czerp korzyści podczas prowadzenia firmy. Podejmij współpracę z naszą Kancelarią. W swojej ofercie posiadamy gotowe spółki z o.o. z kompletną dokumentacją. Nasze spółki nie posiadają konta w banku, jednak oferujemy pomoc w tym zakresie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.