• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z 2014 roku

Czyste spółki z 2014 roku to przedsiębiorstwa, które przeszły przez proces rejestracyjny w 2014 roku i otrzymały potrzebne numery REGON i NIP do funkcjonowania jako spółka. Formy te czekają na swojego pierwszego właściciela, gdyż działalność w nich nie była wcześniej prowadzona.

Czyste spółki z 2014 roku nie są zwykłymi formami działalności finansowej, to firmy gotowe do generowania przychodów ze sprzedaży! Istotnym elementem jest to, iż mogą należeć do każdej osoby. W szczególności do Ciebie.

Kupując gotową spółkę w Naszej Kancelarii liczyć możesz na pomoc w czasie dokonywanych zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym, gdyż będą one obowiązkowe ze względu na zmianę siedziby i właściciela. Wiele naszych klientów zdecydowało się również na obsługę księgowo – kadrową świadczoną przez wykwalifikowanych pracowników naszego biura rachunkowego. Zainteresowała Cię oferta czyste spółki z 2014 roku? Więc dowiedz się czegoś więcej na ich temat. Możesz skontaktować się z Naszymi ekspertami telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej bądź osobiście.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.