• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z 2014 roku

Czyste spółki z 2014 roku to przedsiębiorstwa, które przeszły przez proces rejestracyjny w 2014 roku i otrzymały potrzebne numery REGON i NIP do funkcjonowania jako spółka. Formy te czekają na swojego pierwszego właściciela, gdyż działalność w nich nie była wcześniej prowadzona.

Czyste spółki z 2014 roku nie są zwykłymi formami działalności finansowej, to firmy gotowe do generowania przychodów ze sprzedaży! Istotnym elementem jest to, iż mogą należeć do każdej osoby. W szczególności do Ciebie.

Kupując gotową spółkę w Naszej Kancelarii liczyć możesz na pomoc w czasie dokonywanych zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym, gdyż będą one obowiązkowe ze względu na zmianę siedziby i właściciela. Wiele naszych klientów zdecydowało się również na obsługę księgowo – kadrową świadczoną przez wykwalifikowanych pracowników naszego biura rachunkowego. Zainteresowała Cię oferta czyste spółki z 2014 roku? Więc dowiedz się czegoś więcej na ich temat. Możesz skontaktować się z Naszymi ekspertami telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej bądź osobiście.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.