• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z 2012 roku

Wielu przedsiębiorców planujących otworzenie działalności gospodarczej ma na celu szybkie, ale bezpieczne przejście przez całą procedurę założenia. Szybko i bezpiecznie? Czy jest to możliwe? Tak, jest to możliwe dla przedsiębiorców, którzy decydują się na czyste spółki z 2012 roku.

Czym są czyste spółki z 2012 roku? To gotowe spółki, które zostały założone wcześniej, aby ułatwić przedsiębiorcom otworzenie własnej firmy. Pozwalają na pominięcie całego procesu rejestracji. Klient po zakupie otrzymuje w pełni przygotowaną do prowadzenia działalności gospodarczej spółkę, bez jakiejkolwiek historii gospodarczej czy też zawieranych transakcji. Nie musi martwić się czasochłonnym staniem w kolejkach urzędowych czy też pilnowaniem terminów podczas składania dokumentów. Klient po dokonaniu zakupu może podpisywać umowy czy też wystawiać faktury.

Zainteresowały Cię czyste spółki z 2012 roku? Skontaktuj się z nami i poznaj pełen pakiet naszych usług. Zapraszamy do współpracy z naszymi specjalistami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.