• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki w Warszawie

Sprzedaż gotowych spółek to usługa, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna. Aktualnie nie ma nic cenniejszego niż czas, zwłaszcza dla przedsiębiorców. A to właśnie tą wartość pozwala zaoszczędzić zakup gotowej spółki.

Rejestracja spółek w Polsce jest procesem, któremu należy poświęcić ogromną ilość czasu. Wymaga bowiem uzupełnienia wielu formularzy i złożenia ich do poszczególnych urzędów. Zazwyczaj czynności te włącznie z rozpatrzeniem wniosku rejestracyjnego zajmują nawet kilka tygodni. Tymczasem postanawiając kupić spółkę obowiązki potencjalnego przedsiębiorcy ograniczają się do złożenia podpisu na jej umowie. Oznacza to, że w przeciągu jednej chwili można przejąć na własność podmiot, pod którym można natychmiast poprowadzić działalność gospodarczą.

Nasza firma oferuje czyste spółki w Warszawie na sprzedaż. Zapewniamy nowe spółki, których rejestracja przebiegła w stolicy Polski. Dzięki temu nie tylko będą mogły od razu rozpocząć aktywność na rynku, ale również znacznie zwiększy się ich wiarygodność w oczach potencjalnych wspólników i klientów.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.