• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki Kraków

Marzysz o szybkim założeniu spółki? Po długiej analizie stwierdziłeś, że dobrym miejscem na otworzenie działalności będzie Kraków? Muszę przyznać, że podejmujesz właściwe decyzje. Podejmij właściwą także teraz! Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są czyste spółki Kraków. Po ich zakupie możesz prowadzić firmę zaledwie po kilku dniach.

Czyste spółki Kraków stwarzają wiele możliwości tym przedsiębiorcom, którym zależy na czasie. To spółki w pełni przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej. Posiadają wszelkie niezbędne dokumenty, więc nie musisz martwić się bieganiem po urzędach i stresującym staniem w kolejkach. Gotowe spółki są czyste, czyli nie posiadają historii gospodarczej – nie prowadziły działalności, nie zawierały umów, transakcji. Są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Jeżeli dobrze zacząłeś o wyborze lokalizacji, to teraz także podejmij dobrą decyzję. Zdecyduj się na czyste spółki Kraków! Skorzystaj z naszego doświadczenia w zakładaniu spółek! Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.