• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki komandytowe z o.o.

Szukasz opcji, która umożliwi Ci szybki i łatwy start w świecie ? Chcesz, aby Twoja działalność mogła pochwalić się stażem i szerokim gronem stałych Klientów, a zarazem była wolna od wszelkiego rodzaju zobowiązań ? Wydaje Ci się, że jest to niemożliwe ? Jeśli tak, to chcę wyprowadzić Cię z błędu. Otóż masz możliwość nabycia takiej spółki. Mam na myśli czyste spółki komandytowe z o.o. lub inne spółki, których dotychczasowi właściciele gwarantują Ci jej „czystość”. Jednak jeżeli sam nie czujesz się na siłach, aby ją sprawdzić i upewnić się, że to, czego się podejmujesz jest w pełni takie, jakie byś chciał, aby było, zastanów się nad skorzystaniem z usług naszej firmy. Nasi specjaliści sprawdzą dokładnie spółkę, która Cię interesuję, abyś spokojnie mógł rozpocząć prowadzenie własnej działalności. Nasza firma namierza wszystkie oferowane na sprzedaż czyste spółki komandytowe z o.o. z Krakowa, Warszawy, Katowic i Poznania, aby następnie móc je polecić Klientom. Jeżeli jednak znajdziesz jakąś spółkę, która wymaga dokładnego sprawdzenia, również się tego podejmiemy.

Zrobimy wszystko za Ciebie, abyś mógł rozpocząć swój biznes.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.