• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste roczne spółki do kupienia

Chcesz szybko rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej? Nie masz czasu? Potrzebujesz szybko spółkę z o.o? Zadzwoń do nas! My ci to umożliwimy.

W swojej ofercie posiadamy czyste roczne spółki do kupienia. Od razu po ich zakupie będziesz mógł rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Nie będziesz musiał tak długo czekać, jak przy rejestracji spółki z o.o.. Nasza firma już wcześniej załatwiła za ciebie wszystkie sprawy w urzędach. Spółkę założyła, abyś ty miał ją już gotową. Spółki z o.o. jakie posiadamy zostały zarejestrowane rok temu, ale do tej pory nie prowadziły żadnej działalności. Dlatego są czyste, co oznacza, że nie mają zadłużeń. Wszystkie te cechy sprawiają, że nasze czyste roczne spółki do kupienia posiadają zdolności kredytowe. Banki nie mają nic przeciwko udzielania kredytów spółkom ze stażem i bez długów.

Dzięki naszym spółkom z o.o. naprawdę wiele zyskasz. Będziesz mógł od razu rozpocząć prowadzenie własnej firmy i od razu zaczniesz zarabiać. Twoja firma będzie się szybko rozwijać, a ty będziesz szczęśliwym człowiekiem. Jeśli chcesz by tak właśnie było, to skontaktuj się z nami, a my ci to umożliwimy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.