• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzysta spółka z 2015

Zakup gotowej spółki to jeden ze sposobów na założenia działalności gospodarczej. Coraz częściej podmioty gospodarcze decydują się na takie rozwiązanie, ponieważ gwarantuje ono pozyskanie możliwości bardzo szybkiego podjęcia działalności na rynku. W ofercie znaleźć można bardzo różne spółki, który charakteryzują się pewnymi cechami. Jednym z rodzaju spółek jest czysta spółka z 2015 roku. Jest to podmiot prawny, który zarejestrowany został w 2015 roku zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami prawnymi. Spółka uzyskała wszystkie niezbędne dokumenty rejestracyjne ( KRS, REGON, NIP, VAT, VAT EU ) oraz sporządzona została umowa spółki zawierająca wszystkie niezbędne informacje.

Decydując się na zakup takiej spółki przedsiębiorca ma możliwość płynnej zmiany zapisów w umowie spółki zgodnie z własnymi preferencjami. Aktualizacja danych w Krajowym Rejestrze Sądowym jest niezbędna aby podmiot gospodarczy mógł z powodzeniem rozpocząć prowadzenie działalność .

Czysta spółka z 2015 to jedna z ofert jaką proponuję nasza Kancelaria. Zajmujemy się przeprowadzeniem całego procesu nabycia udziałów spółki tak aby Nasz Klient mógł się cieszyć własną firmą w bardzo krótkim czasie. Jeśli planują Państwo założenie firmy w 2015 roku zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.