• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów



Ceny usług w biurze rachunkowym w Krakowie

Ceny usług w biurze rachunkowym w Krakowie są bardzo różnorodne, ponieważ system księgowości jest bardzo rozbudowany i w wybrany przez przedsiębiorcę pakiet usług księgowych mogą wchodzić bardzo różne usługi księgowe. Jeśli chodzi o ceny usług w różnych biurach księgowych na terenie Krakowa może być pomiędzy nimi bardzo duża rozbieżność. Wszystko zależy od indywidualnej wyceny jak stosowana jest przez podmioty zajmujące się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Brane pod uwagę mogę być bardzo różne kryteria takie jak forma księgowości prowadzonej przez przedsiębiorcę, liczba zatrudnionych w firmie pracowników, kwalifikacje zatrudnionej kadry pracowniczej, staż biura rachunkowego na rynku.

Przedsiębiorca analizując ceny usług w biurze rachunkowym w Krakowie powinien dokładanie sprawdzić jakie elementy brane są pod uwagę przy wycenie usług księgowych. Nasza Kancelaria zajmuje się prowadzeniem księgowości, oferujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy, mając świadomość, że płacąc za usługi księgowe przedsiębiorca musi wiedzieć co jest brane pod uwagę. Zachęcamy Państwa do kontaktu.





ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane Kontaktowe



Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00





Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.