• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCeny usług księgowych

Wielu przedsiębiorców chcących skorzystać z oferty biura rachunkowego interesują ceny usług księgowych, a właściwie ich wielkość. Koszt korzystania z usług księgowych zależy od wielu czynników. Stosunkowo tanie biura rachunkowe, przyciągające Klientów wyjątkowo niskimi cenami, nie świadczą wszystkich usług księgowych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Warto zwrócić na to uwagę wybierając ofertę biura rachunkowego. Kompleksowość usług nie tylko księgowych, ale również kadrowo – płacowych i prawniczych powinna być istotna dla właściciela przedsiębiorstwa, któremu zależy na dobrej kondycji finansowej firmy.

Ceny usług księgowych zależą przede wszystkim od ilości dokumentów, które wymagają regularnego wypełniania. Prowadząc większą firmę, przedsiębiorcy muszą liczyć się z większymi kosztami prowadzenia księgowości. Im większy wynik tym większe prawdopodobieństwo prowadzenia pełnej księgowości, która niesie ze sobą większe koszty. Mała księgowość, która polega najogólniej mówiąc na obliczaniu podatków, nie wymaga dużych kosztów, ale nie jest zarezerwowana dla wszystkich przedsiębiorców. Po przekroczeniu pewnego ustalonego limitu, właściciele przedsiębiorstw są zobowiązani do prowadzenia ksiąg rachunkowych, co oznacza wyższe ceny usług księgowych.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.