• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCennik wirtualny adres

Chcesz poznać bliżej opcję, jaką jest e-biuro? Ostatnio wiele słyszy się na ten temat. Szczególnie w świecie biznesu wśród przedsiębiorców. Dlaczego? Dlatego, że jest wielkie „BUM” na oszczędzanie. Każdy dwa razy przemyśli jakiś wydatek i oszacuje czy nie ma lepszego i tańszego wyjścia z danej sytuacji. Być może powodem tego jest kryzys. Nie wiadomo dokładnie.

Każdy chce zaoszczędzić na czymś, aby się wyróżnić - czy to reklamą, jakością produktów lub usług, czy też prestiżową lokalizacją firmy na tle konkurencji. Chciałabym zwrócić uwagę właśnie na wspomnianą lokalizację.
Każdy chciałby cieszyć się renomą, prawda? Obecnie nie ma nic prostszego i... tańszego.

Wysokiej klasy biurowiec, profesjonalna obsługa i perfekcyjnie opracowane dokumenty, zadania – wszystko to masz na wyciągnięcie ręki. Wirtualne biuro to doskonała opcja dla Ciebie. Prestiż. To chyba cel każdego przedsiębiorcy. Zawalcz o to i ciesz się rosnącą liczbą klientów.

Oszczędność i pomysłowość to główne cechy najlepszego przedsiębiorcy. Cennik wirtualny adres każda firma ma swój. Koszty te szacują się mniej więcej na poziomie kilkuset złotych. Wszystko zależne jest od wybranego przez Ciebie pakietu. Jeśli jest to opcja, która pomoże budżetowi Twojej firmy wyjść na prostą, to chyba warto spróbować. Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Do działania ! Znajdź firmę, która w pełni spełni Twoje oczekiwania, podpisz umowę i zacznij oszczędzać.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.