• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCennik prowadzenie pełnej księgowości

Do prowadzenie pełnej księgowości przepisani prawa zobowiązane są spółki zarejestrowane w formie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Pełna księgowość jest formą, której prowadzenie to skomplikowany i wymagający posiadania specjalistycznej wiedzy proces.

Spółki z o.o. swoja firmową księgowość powinny powierzyć do prowadzenia specjalistycznym podmiotom, takim jak biura rachunkowe. Owe rozwiązanie jest o wiele tańsze niż zatrudnianie księgowej na etat w firmie. Przynosi ono wiele korzyści – za stosunkowo niską cenę przedsiębiorca otrzymuje pełne i profesjonalne wsparcie ekspertów w dziedzinie księgowości.

Cennik prowadzenie pełnej księgowości trudno jest jednoznacznie sprecyzować. Cena za takie usługi waha się nawet o kilkaset złotych porównując ceny rożnych biur rachunkowych. Spowodowane jest to tym, iż jedne firmy stosują tzw. stały cennik podzielony na pakiety, a inne zaś, swoją cenę ustalają indywidualnie dla każdego Klienta. Ta druga opcja jest znacznie lepsza, gdyż wówczas przedsiębiorcy płacą tylko za usługi z których korzystają przez co są w stanie zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.