• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCennik E-Biuro

Ciągle wprowadzane są nowości w świecie biznesu. Ciężko za wszystkim nadążyć i być w temacie. Jeśli szukasz pomysłu na szybkie i skuteczne oszczędzanie, to powinien zainteresować Cię cennik e-biuro. Spotkałeś się już może z tym określeniem ? Prosperuje ono również pod inną nazwą – wirtualne biuro. Co to jest i na czym polega ? Od razu nasuwa się wiele pytań.

Otóż wirtualne biuro to w ostatnim czasie bardzo popularna i poszukiwana opcja. Wiąże się to z zakwaterowaniem firmy pod adresem, jaki proponuje inna firma, oferująca tego typu zagadnienia. Skorzystanie z tej oferty niesie za sobą bardzo dużo korzyści dla Twojej firmy. Można do nich zaliczyć:

→ Oszczędność – opłata za wynajem takiego e-biura razem z profesjonalną obsługą i prowadzeniem spraw firmy szacowana jest na kwotę kilkuset złotych, co stanowi jedynie małą część kosztów ponoszonych przy wynajmowaniu i utrzymaniu tradycyjnego biura. Cennik e-biuro jest uzależniony od tego, co chcesz zawrzeć w swoim pakiecie. Kwota może być wyższa, a może być znacznie niższa.

→ Prestiżowy adres – to ogromna zaleta dla prowadzonej firmy. Każdy potencjalny klient jeśli będzie miał do wyboru firmę zlokalizowaną w wysokiej klasy biurowcu w centrum miasta i firmę na uboczu jakiegoś małego miasteczka, to z pewnością wybierze tą pierwszą opcję. Nowy klient → większy popyt na Twoje towary i usługi → większy zysk → Twoje zadowolenie. A w biznesie właśnie o to chodzi.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.