• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCennik E-Biuro

Ciągle wprowadzane są nowości w świecie biznesu. Ciężko za wszystkim nadążyć i być w temacie. Jeśli szukasz pomysłu na szybkie i skuteczne oszczędzanie, to powinien zainteresować Cię cennik e-biuro. Spotkałeś się już może z tym określeniem ? Prosperuje ono również pod inną nazwą – wirtualne biuro. Co to jest i na czym polega? Od razu nasuwa się wiele pytań.

Otóż wirtualne biuro to w ostatnim czasie bardzo popularna i poszukiwana opcja. Wiąże się to z zakwaterowaniem firmy pod adresem, jaki proponuje inna firma, oferująca tego typu zagadnienia. Skorzystanie z tej oferty niesie za sobą bardzo dużo korzyści dla Twojej firmy. Można do nich zaliczyć:

→ Oszczędność – opłata za wynajem takiego e-biura razem z profesjonalną obsługą i prowadzeniem spraw firmy szacowana jest na kwotę kilkuset złotych, co stanowi jedynie małą część kosztów ponoszonych przy wynajmowaniu i utrzymaniu tradycyjnego biura. Cennik e-biuro jest uzależniony od tego, co chcesz zawrzeć w swoim pakiecie. Kwota może być wyższa, a może być znacznie niższa.

→ Prestiżowy adres – to ogromna zaleta dla prowadzonej firmy. Każdy potencjalny klient jeśli będzie miał do wyboru firmę zlokalizowaną w wysokiej klasy biurowcu w centrum miasta i firmę na uboczu jakiegoś małego miasteczka, to z pewnością wybierze tą pierwszą opcję. Nowy klient → większy popyt na Twoje towary i usługi → większy zysk → Twoje zadowolenie. A w biznesie właśnie o to chodzi.

Cennik E-Biuro

Nasza Kancelaria oferuje wirtualne biuro Kraków oraz wirtualne biuro Warszawa. W ramach usług pełna obsługa administracyjno-biurowa oraz wiele dodatkowych usług.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług.

Ceny uzależnione od wybranych pakietów na e-biuro!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.