• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCennik biuro rachunkowe

Pewnie wielu z Państwa zastanawiało się ile kosztuje obsługa księgowa firm, prowadzona przez biura rachunkowe. Wiele osób odpowiedzi na to pytanie poszukuje w Internecie pod hasłami "cennik biuro rachunkowe", „ile kosztuje obsługa księgowa” czy „koszt biura rachunkowego”. Jeżeli Państwo również, z takim pytaniem trafili na naszą, stronę zapraszamy do dalszej lektury.

Koszt usług księgowych biur rachunkowych zależy zazwyczaj od tego ile dokumentów generuje firma, jakim sposobem prowadzi księgowość oraz ilu zatrudnia się pracowników. Na podstawie tych kryteriów ustala się ceny usług księgowych. W mniejszych firmach koszt obsługi księgowej może być znacznie niższy jeśli zamiast zatrudniania księgowej na etat, podejmie się współpracę z biurem rachunkowym.
Cennik biura rachunkowego zależy także od samego biura oraz sposobu w jaki świadczy usługi swoim klientom. Gdy oferuje ono usługi zdalnie, jest w stanie ponosić znacznie mniejsze koszty, a więc oferować jeszcze niższą cenę. Dla przedsiębiorców podjęcie współpracy z takim biurem to oszczędność ponieważ nie muszą oni dojeżdżać do biura, by przekazać dokumentację czy skorzystać z porad księgowej. W nowoczesnych biurach rachunkowych wszystkie formalności mogą być świadczone nie tylko stacjonarnie ale również i zdalnie. Istnieje wiele czynników kształtujących koszt prowadzenia księgowości, trudno więc jednoznacznie określić wysokość obciążenia jakie ponosił będzie właściciel firmy, który postanowi podjąć współpracę z biurem.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać indywidualną wycenę usług księgowych w naszym biurze, prosimy o kontakt.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.