• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCennik biuro rachunkowe

Pewnie wielu z Państwa zastanawiało się ile kosztuje obsługa księgowa firm, prowadzona przez biura rachunkowe. Wiele osób odpowiedzi na to pytanie poszukuje w Internecie pod hasłami "cennik biuro rachunkowe", „ile kosztuje obsługa księgowa” czy „koszt biura rachunkowego”. Jeżeli Państwo również, z takim pytaniem trafili na naszą, stronę zapraszamy do dalszej lektury.

Koszt usług księgowych biur rachunkowych zależy zazwyczaj od tego ile dokumentów generuje firma, jakim sposobem prowadzi księgowość oraz ilu zatrudnia się pracowników. Na podstawie tych kryteriów ustala się ceny usług księgowych. W mniejszych firmach koszt obsługi księgowej może być znacznie niższy jeśli zamiast zatrudniania księgowej na etat, podejmie się współpracę z biurem rachunkowym.
Cennik biura rachunkowego zależy także od samego biura oraz sposobu w jaki świadczy usługi swoim klientom. Gdy oferuje ono usługi zdalnie, jest w stanie ponosić znacznie mniejsze koszty, a więc oferować jeszcze niższą cenę. Dla przedsiębiorców podjęcie współpracy z takim biurem to oszczędność ponieważ nie muszą oni dojeżdżać do biura, by przekazać dokumentację czy skorzystać z porad księgowej. W nowoczesnych biurach rachunkowych wszystkie formalności mogą być świadczone nie tylko stacjonarnie ale również i zdalnie. Istnieje wiele czynników kształtujących koszt prowadzenia księgowości, trudno więc jednoznacznie określić wysokość obciążenia jakie ponosił będzie właściciel firmy, który postanowi podjąć współpracę z biurem.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać indywidualną wycenę usług księgowych w naszym biurze, prosimy o kontakt.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.