• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaCennik biur rachunkowych w Krakowie

Prowadząc własne przedsiębiorstwo trzeba mieć na uwadze, że do listy obowiązków dochodzą nowe zadania. Jednym z podstawowych jest prowadzenie księgowości w swojej firmie. To obowiązek każdego, kto zdecydował się na własną działalność.
Księgowość w firmie można prowadzić na dwa sposoby:

- księgowość uproszczona,
- pełna księgowość.

Księga przychodów i rozchodów, jest formą łatwą. Każdy jest sobie w stanie z tym poradzić, należy tylko być systematycznym i dokładnym. Natomiast pełna księgowość jest trochę bardziej skomplikowana. Polega na rejestrowaniu każdej operacji w księgach handlowych. Musi się tam znaleźć zapis z każdej transakcji, nawet bezgotówkowej. Przedsiębiorca w takiej sytuacji może skorzystać z pomocy osób doświadczonych, którzy pracują w biurach rachunkowych.

Cennik biur rachunkowych w Krakowie jest bardzo różnorodny. Każda taka firma, ma uzależnione opłaty od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest forma księgowości. Następnie pod uwagę bierze się wielkość firmy, ilość zatrudnianych pracowników oraz ilość księgowanych dokumentów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę naszej firmy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.