• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe w Krakowie

Ogólnie rzecz biorąc, to firma funkcjonuje bez zarzutów. Jednak obawiasz się, że będzie tak do pewnego czasu. Wszystkiemu winna jest ta nieszczęsna rachunkowość? No tak, skąd my to znamy. Każdego dnia zgłaszają się do nas przedsiębiorcy proszący o pomoc w zakresie rachunkowości dla ich działalności. Co im proponujemy? Biuro rachunkowe w Krakowie, gdyż jest idealnym rozwiązaniem na problemy z rachunkowością w firmie!

Biuro rachunkowe w Krakowie, czy aby na pewno? TAK! W gronie swoich ludzi posiadamy szereg specjalistów i ekspertów, którzy wybiorą dla Ciebie najrozsądniejszą i najbardziej optymalną opcję rachunkowości dla Twojej firmy! Skąd ta pewność? Wieloletnie doświadczenie pozwala im na wybór najlepszych sposobów na sukces klientów! Dzień w dzień mają do czynienia z rachunkowością, więc masz pewność, że biuro rachunkowe w Krakowie jest na bieżąco z przepisami. To bardzo ważne, gdyż pozwoli Ci na uniknięcie wielu kłopotów w przyszłości. Nie pozwól by Twoja firma upadła! Utrzymuj jej odpowiedni poziom lub podwyższaj, bo tylko to przyciągnie inwestorów i klientów!

Zainteresowany? Poznaj szczegóły naszej oferty! Skontaktuj się z nami. Wykorzystaj doświadczenie naszych specjalistów!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych