• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe księgowość

Dla części przedsiębiorców samodzielne prowadzenie rachunkowości swojej firmy stanowi bardzo korzystne rozwiązanie. Jeżeli przedsiębiorstwo jest niewielkie, nie prowadzi działalności gospodarczej na szeroką skalę bądź dopiero rozpoczyna działania, księgowość nie jest złożona a na tym etapie warto poszukiwać każdego z możliwych sposobów na optymalizację kosztów i oszczędności.

Sprawa ulega natomiast diametralnej zmianie wraz z rozwojem firmy. Większa liczba klientów, zatrudniani pracownicy czy nowe sektory działalności zobowiązują do prowadzenia coraz to bardziej szczegółowej ewidencji. Z czasem więc samodzielne prowadzenie rachunkowości bywa uciążliwe. Są jednak opcje: pomoc księgowej czy współpraca z biurem, które mogą okazać się niezbędne. Biuro rachunkowe księgowość firmy poprowadzi zgodnie z najwyższymi standardami zapewniając przedsiębiorcy prawidłowo wykonywane zapisy księgowe i zwalniając go w pełni z jego obowiązków w tym zakresie. Jest to bardzo praktyczna i niezwykle opłacalna opcja.

Szukasz pomocy?

Nasze biuro rachunkowe księgowość Twojej spółki poprowadzi według Twoich zaleceń, to Ty możesz zdecydować z jakich usług skorzystasz i jakie koszty poniesiesz.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00