• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaBiuro rachunkowe Kraków Podgórze

Pozyskanie kompleksowych usług księgowych w rozsądnych cenach bywa często długotrwałym procesem z uwagi na ogromną ilość ofert biur rachunkowych, które oferują swoim potencjalnym Klientom bardzo rozbudowane pakiety usług. Ciężko podjąć odpowiednią decyzję, od której tak wiele będzie zależeć.

Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorców. Nasze biuro rachunkowe Kraków Podgórze zlokalizowane jest w pobliżu Łagiewnik, co zapewnia Naszym stałym Klientom łatwy dojazd. Zwracamy szczególną uwagę na priorytety Naszych Klientów co wyróżnia nas wśród biur rachunkowych jakie funkcjonują na terenie Krakowa. Cenimy sobie ścisłą współpracę z Klientem, dlatego wspólnie z nim opracowujemy pakiet usług księgowych, nie oferując sztywnych, standardowych pakietów, które nie koniecznie spełniają potrzeby przedsiębiorców.

Warto zapoznać się bliżej z Naszą ofertą i skontaktować z konsultantem. Biuro rachunkowe Kraków Podgórze to optymalne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą w Krakowie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.