• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe dla stowarzyszenia

Stowarzyszenie to organizacja, która nie działa zarobkowo. Mimo to, jest ona zobowiązana do prowadzenia rachunkowości. Dobrym rozwiązaniem tej kwestii jest przekazanie tego obowiązku profesjonalnej firmie.

Co może zrobić biuro rachunkowe dla stowarzyszenia? To zależy od oferty konkretnego biura. Często jednak wśród usług specjalistów możemy natrafić na takie usługi, jak:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych,
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- konsultacje w zakresie konkretnych problemów,
- opracowanie polityki rachunkowości stowarzyszenia.

Konkretny zakres usług danego biura możemy poznać zazwyczaj po skontaktowaniu się z nim bezpośrednio. Korzystając z takich usług możemy być pewni, że księgowość stowarzyszenia jest w dobrych rękach. Specjaliści w dziedzinie finansów mogą należycie zatroszczyć się o rachunki organizacji oraz udokumentowanie wszystkich operacji. Nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym pozwala na odciążenie samych członków stowarzyszenia, gdyż cała odpowiedzialność za sprawy księgowe będzie spoczywać na wynajętym biurze. Swoboda działania jest szczególnie ważna w przypadku organizacji non-profit, które skupiają się na celach innych niż osiągnięcie zysków. Dzięki pomocy zewnętrznej firmy, stowarzyszenie będzie mogło skupić się przede wszystkim na obranych sobie celach.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki