• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe dla spółki handlowej

Swoją ofertę usług księgowych kierujemy głównie do spółek handlowych, które zajmują się sprzedażą towarów. W ramach współpracy oferujemy m.in. prowadzenie dokumentacji firmowej, ewidencję zdarzeń gospodarczych, prowadzenie kadr i płac, prowadzenie ewidencji sprzedaży oraz zakupu, opracowanie planu kont oraz polityki rachunkowości dopasowanych do potrzeb jednostki.

Biuro rachunkowe dla spółki handlowej świadczy usługi w pełni dostosowywane do potrzeb oraz oczekiwań Klienta. Współpraca z nami umożliwia dokładną kontrolę oraz analizę przedsiębiorstwa, co skutecznie wpływa na efektywność firmy.

Klienci powinni wiedzieć, że nasze biuro pracuje wyłącznie na sprawdzonych oraz na bieżąco aktualizowanych programach księgowych i kadrowo-płacowych.

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie opartą na wieloletnim doświadczeniu wyspecjalizowanej kadry.

Zachęcamy do nawiązania współpracy. Po kontakcie z naszym biurem, przedstawimy ofertę, dopasujemy ją do potrzeb Klienta oraz odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące świadczonych usług.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.