• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe dla spółek w Krakowie

Nasze biuro rachunkowe dla spółek w Krakowie świadczy kompleksową pomoc dla przedsiębiorców chcących powierzyć prowadzenie księgowości doświadczonym specjalistom. W gronie naszych klientów są przedsiębiorcy, którzy cenią sobie bezpieczeństwo firmy ponad wszystko.

Co nasze biuro rachunkowe dla spółek w Krakowie może zaoferować? Wszystko związane z księgowością firmy i nie tylko. Świadczymy usługi księgowe dla firm, ale także osób fizycznych. Dodatkowo prowadzimy wszystkie sprawy związane z usługami kadrowo-płacowymi. Naszym klientom oferujemy również możliwość skorzystania z doświadczenia naszych księgowych oraz prawników w formie konsultacji. Staramy się dopasować ofertę do każdego klienta, który potrzebuje pomocy. Z dnia na dzień staramy się poprawiać jakość naszych usług, co idzie w parze ze zwiększającą się liczbą klientów.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy więc do kontaktu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które masz.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.