• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe dla firm w Krakowie

Odpowiednie biuro rachunkowe dla firm w Krakowie powinno zapewnić firmie pełną oraz profesjonalną obsługę w zakresie systemu księgowości firmy. Na rynku działa wiele podmiotów, które zajmują się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, konkurencja jest więc ogromna, przedsiębiorcy mają bardzo trudną decyzję do podjęcia. Prawidłowo prowadzona księgowość firmy ma ogromne znaczenie w sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa na rynku, dział księgowości należy więc powierzyć kompetentnemu biuro księgowemu, które z odpowiednią starannością zajmie się wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności.

Poszukując biuro rachunkowe dla firm w Krakowie przedsiębiorca musi zwrócić szczególną uwagę na doświadczenie biura księgowego na rynku oraz kwalifikacje kadry pracowniczej. Podmioty wykonujące usługi księgowe mogą działać tylko i wyłącznie w ściśle określonym dziale więc może okazać się, że nie każda oferta będzie dla firmy odpowiednia.

Nasza Kancelaria oferuje kompleksową obsługę księgowości firm, proponujemy kontakt w celu poznania szczegółowo naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.