• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe dla dużej firmy w Krakowie

biuro rachunkowe dla dużej firmy w Krakowie

Biuro rachunkowe dla dużej firmy w Krakowie może być najlepszym rozwiązaniem w zakresie prowadzenia systemu księgowości firmy. W przypadku dużych przedsięwzięć gospodarczych skorzystanie z pomocy wyspecjalizowanych jednostek gospodarczych to bardzo rozsądne rozwiązanie. Do wykonania jest bardzo dużo zadań, które wymagać będą odpowiedniej wiedzy i poświęcenia bardzo dużo czasu. Przed przedsiębiorcami do podjęcia bardzo trudna decyzja, ponieważ na rynku jest ogromna konkurencja. Biura księgowe prześcigają się w ofertach dla klientów, tworząc dla nich różne pakiety usług księgowych. Wybierając biuro rachunkowe dla dużej firmy w Krakowie przedsiębiorca musi zastanowić się czego odczekuje od współpracy z takim podmiotem. Musi także określić zapotrzebowanie firmy na konkretne usługi księgowe, tak aby zapewnić pełną obsługą księgową. Prawidłowe prowadzenie systemu księgowości jest bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania firmy, warto więc poświecić dużo czasu aby podjąć właściwą decyzję.

Jeśli są Państwo na etapie poszukiwania biura księgowego dla swojej firmy zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Nasi pracownicy przedstawią Państwu kompleksową ofertę księgowości oraz udzielą wszystkich niezbędnych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.