• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro podatkowe online

Podatki w każdej działalności obowiązkowo muszą być nie tylko opłacalne, ale także odpowiednio ujmowane w ewidencji podatkowej przedsiębiorstwa.

Podatki w przedsiębiorstwie:
1. Podatek dochodowy
Jest to obowiązek każdego przedsiębiorcy, który osiąga przychody z działalności. Do wyboru są 4 formy opodatkowania firmy:
- skala podatkowa 17% i 32%
- podatek liniowy 19%
- ryczałt ewidencjonowany
- karta podatkowa
wybór firmy zależny jest od przedsiębiorcy, rodzaju prowadzonej działalności oraz dochodów firmy.

2. Podatek od towarów i usług
to podatek obrotowy obciążający wartość dodaną na każdym etapie produkcji i dystrybucji poszczególnych dóbr, którym obciążona jest większość przedsiębiorstw.

3. Podatek od nieruchomości

4. Podatek od czynności cywilnoprawnych

Podatki w działalności są uciążliwe nie tylko przez wysokość kosztów jakie trzeba na nie przeznaczyć, ale także trudności w ich ewidencjonowaniu.

Z pomocą przychodzi w tym przypadku biuro podatkowe online, które zajmuje się całkowicie obsługą podatkową firmy przez internet.

Jest to wygodne i mało kosztowne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, które daje pewność zgodności z przepisami w kwestiach podatkowych.

Warto skorzystać z usług jakie oferuje biuro podatkowe online!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.