• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro gotowe spółki z o.o.

Nasze biuro gotowe spółki z o.o. sprzedaje od lat. Służymy swoją pomocą wszystkim tym, którzy chcę podjąć się prowadzenia działalności gospodarczej właśnie w tej formie prawnej?

Dlaczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Spółki z o.o. to najczęściej wybierane w naszym kraju podmioty gospodarcze. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, jest to forma niosąca za sobą wiele korzyści. Zapewnia ona wspólnikom pełne bezpieczeństwo ich prywatnego majątku poprzez zminimalizowanie ryzyka konieczności odpowiadania przez udziałowców za zobowiązania firmy. Ponadto jest to forma, którą założyć może prawi każdy, niemalże w każdym celu. Pozytywnym aspektem jest także stosunkowo niski kapitał zakładowy i tania, w porównaniu z innymi podmiotami, rejestracja.

Dlaczego gotowa spółka?

Wiemy jak trudny i uciążliwy bywa proces zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Swoim klientom oferujemy możliwość szybkiego rozpoczęcia prowadzenia własnej firmy bez zbędnych formalności.

Jeśli interesują Cie oferowane przez nasze biuro gotowe spółki z o.o. zadzwoń!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.