• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro gotowe spółki z o.o.

Nasze biuro gotowe spółki z o.o. sprzedaje od lat. Służymy swoją pomocą wszystkim tym, którzy chcę podjąć się prowadzenia działalności gospodarczej właśnie w tej formie prawnej?

Dlaczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Spółki z o.o. to najczęściej wybierane w naszym kraju podmioty gospodarcze. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, jest to forma niosąca za sobą wiele korzyści. Zapewnia ona wspólnikom pełne bezpieczeństwo ich prywatnego majątku poprzez zminimalizowanie ryzyka konieczności odpowiadania przez udziałowców za zobowiązania firmy. Ponadto jest to forma, którą założyć może prawi każdy, niemalże w każdym celu. Pozytywnym aspektem jest także stosunkowo niski kapitał zakładowy i tania, w porównaniu z innymi podmiotami, rejestracja.

Dlaczego gotowa spółka?

Wiemy jak trudny i uciążliwy bywa proces zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Swoim klientom oferujemy możliwość szybkiego rozpoczęcia prowadzenia własnej firmy bez zbędnych formalności.

Jeśli interesują Cie oferowane przez nasze biuro gotowe spółki z o.o. zadzwoń!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.