• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiura rachunkowe w mieście Kraków

Biura rachunkowe w mieście Kraków- fenomen ostatnich lat. To zaskakujące jak wiele firm świadczących usługi księgowe powstało na przestrzeni ostatnich lat w tym mieście i jak ogromna liczba przedsiębiorców decyduje się skorzystać z ich pomocy.

Ich popularność wynika przede wszystkim z szerokiej gamy usług, które świadczą. Biura rachunkowe posiadają zazwyczaj bardzo rozbudowane oferty, wykonują usługi zarówno z z dziedziny rachunkowości jak i podatków. Sporządzają dokumentację, prowadzą ewidencje, zajmują się przygotowywaniem dokumentów, zeznań czy deklaracji podatkowych. Można skorzystać z ich porad w kwestiach gospodarczych, pomagają dokonać wyboru w sprawie prowadzenia działalności. Pracownikom zatrudnianym w tych biurach powierza się także obsługę kadrowo-płacową, która polega między innymi na sporządzaniu lisy pracowników czy składaniu deklaracji ZUS.

Jeżeli uważasz, że biura rachunkowe w mieście Kraków to dobre rozwiązanie i chcesz z niego skorzystać chętnie Ci pomożemy. Napisz do nas i dowiedź się więcej na temat naszej oferty i warunków współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.