• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiura rachunkowe

W ostatnim czasie w Polsce powstaje coraz więcej biur oferujących usługi rachunkowe. Dlaczego? To naturalny efekt, ze względu na rodzenie się ogromnej ilości przedsiębiorstw. Ludzie szukają szansy na sukces, więc zakładają spółki. W rezultacie często nie radzą sobie z prowadzeniem księgowości firmy. To rzecz zrozumiała. Księgowość jest zmorą ze względu na ilość skomplikowanych zadań obcych przedsiębiorcom. Powstające biura rachunkowe oferują usługi mające nieść pomoc w zakresie księgowości. One wyręczą Cię w tym ciężkim zadaniu i zajmą się tą kwestią w Twojej firmie, a Ty spokojnie zajmiesz się prowadzeniem biznesu. Biura rachunkowe zajmą się:

- prowadzeniem ksiąg rachunkowych,
- prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodu i rozchodu KPiR,
- reprezentowaniem przed Urzędem Skarbowym,
- prowadzeniem spraw BHP,
- rozliczeniami z ZUS,
- kontrolą formalną i rachunkową dokumentów,
- prowadzeniem ewidencji (rejestrów) dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług (VAT).

To tylko część z usług oferowanych przez nasze biuro rachunkowe. Jeśli więc uważasz, że moglibyśmy pomóc w jakiś sposób Twojej firmie, to skontaktuj się z nami. Zachęcamy!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.