• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówBiegła księgowa

System księgowości firmy oraz wszystkie rozliczenia księgowe z niego wynikające mogą przedsiębiorcy przysporzyć wielu problemów, szczególnie jeśli brak jest odpowiedniej wiedzy księgowej. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest biegła księgowa, która płynnie porusza się w wszystkich regulacjach Ustawy o rachunkowości oraz o prowadzeniu księgowości firmy wie wszystko. Przedsiębiorca może zatrudnić taką księgową w swojej firmie przeprowadzając wcześniej odpowiedni proces rekrutacji. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu, który zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych i zatrudnia w swoim zespole biegłą księgową, która zajmuje się obsługą Klientów. Jakie rozwiązanie zostanie zastosowane to już zależy do indywidualnych priorytetów przedsiębiorców.

Biegła księgowa to podmiot, który o księgowości wie wszystko, pomoże w opracowaniu i wdrożeniu w firmie najlepszych rozwiązań księgowych, które pomogą w optymalizacji prowadzonej działalności gospodarczej. Jeśli są Państwo na etapie poszukiwania obsługi księgowej dla swojej firmy zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy Państwu szczegółową oferty i postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki