• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Wrocław

Aktualizacja wpisów KRS Wrocław to usługa, którą kierujemy do wrocławskich przedsiębiorców, aby pomóc im uniknąć wielu kłopotów i strat. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie firmy wiąże się z mnóstwem obowiązków, których wypełnienie w odpowiednim czasie graniczy z cudem. Z tego powodu wyciągamy pomocną dłoń w stronę naszych klientów, aby w maksymalny sposób ułatwić im prowadzenie firmy.

Z czym wiąże się świadczona przez nas usługa jaką jest aktualizacja wpisów KRS Wrocław? Naszym celem jest dopełnienie wszelkich formalności związanych z uaktualnieniem informacji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Jeżeli nastąpiła jakaś zmiana w danych firmy np. adres siedziby, informacje na temat wspólników itp. to my zajmiemy się tym, aby wszystkie informacje stały się poprawne. Wielu klientów szuka informacji o firmie w danych zamieszczonych w KRS, więc aktualizacja sprawi, że nie zostaną oni wprowadzeni w błąd i w łatwy sposób dotrą do przedsiębiorcy.

Potrzebna Ci jest aktualizacja wpisów KRS Wrocław? Chętnie zrobimy ją za Ciebie! Dopełnimy wszelkich niezbędnych formalności, abyś Ty mógł w pełni skoncentrować się na prowadzeniu działalności. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Ustalimy zasady współpracy, abyś Ty mógł czerpać z niej jak najwięcej korzyści. Zapraszamy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.