• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Wrocław

Aktualizacja wpisów KRS Wrocław to usługa, którą kierujemy do wrocławskich przedsiębiorców, aby pomóc im uniknąć wielu kłopotów i strat. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie firmy wiąże się z mnóstwem obowiązków, których wypełnienie w odpowiednim czasie graniczy z cudem. Z tego powodu wyciągamy pomocną dłoń w stronę naszych klientów, aby w maksymalny sposób ułatwić im prowadzenie firmy.

Z czym wiąże się świadczona przez nas usługa jaką jest aktualizacja wpisów KRS Wrocław? Naszym celem jest dopełnienie wszelkich formalności związanych z uaktualnieniem informacji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Jeżeli nastąpiła jakaś zmiana w danych firmy np. adres siedziby, informacje na temat wspólników itp. to my zajmiemy się tym, aby wszystkie informacje stały się poprawne. Wielu klientów szuka informacji o firmie w danych zamieszczonych w KRS, więc aktualizacja sprawi, że nie zostaną oni wprowadzeni w błąd i w łatwy sposób dotrą do przedsiębiorcy.

Potrzebna Ci jest aktualizacja wpisów KRS Wrocław? Chętnie zrobimy ją za Ciebie! Dopełnimy wszelkich niezbędnych formalności, abyś Ty mógł w pełni skoncentrować się na prowadzeniu działalności. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Ustalimy zasady współpracy, abyś Ty mógł czerpać z niej jak najwięcej korzyści. Zapraszamy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych