• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Szczecin

KRS jest takim podmiotem, w którym powinny znajdować się aktualne dane firmy. Bardzo ważna jest sprawa aktualizacji, ponieważ to właśnie dzięki niej jednostka jakim jest Krajowy Rejestr Sądowy staje się wiarygodny oraz przedstawia realny stan przedsiębiorstwa.

Dlatego właśnie kierujemy się bezpośrednio do osób zamieszkujących miasto jakim jest Szczecin, ale nie tylko. W ramach naszej działalności oferujemy usługę aktualizacja wpisów KRS Szczecin. Przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski, dlatego nie ma potrzeby spotkania się osobiście, wszystko załatwić można za pośrednictwem poczty.

Nie czekaj długo, skorzystaj z naszej usługi aktualizacja wpisów KRS Szczecin, to właśnie dzięki tej możliwości nie będziesz musiał obawiać się konsekwencji za ewentualne złe wypełnienie pisma, bądź nie złożenie do w terminie. Zlecone Nam zadanie wypełniamy solidnie bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

Aktualizacja wpisów KRS Szczecin czeka na Ciebie.

Skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz więcej na ten temat, z wielką przyjemnością udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.