• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Olsztyn

Rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej najczęściej wiąże się z rejestracją firmy w KRS - Krajowym Rejestrze Sądowym. We wpisie zawarte są wszystkie dane dotyczące m.in. Ciebie i Twojej działalności. Co jednak w przypadku, gdy po jakimś czasie chcemy dokonać aktualizacji we wpisie? Jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ wiele czynników może się zmieniać - np. adres spółki, jej nazwa bądź nazwisko właściciela. W takim wypadku konieczne jest odnotowanie tego w KRS. W innym wypadku może to wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Zmiany we wpisie to nic prostego. Konieczne jest wiele formalności, do których przydałby się ktoś z doświadczeniem. Z myślą o takich sytuacjach powstała nasza usługa “aktualizacja wpisów KRS Olsztyn”. Oferujemy pomoc w całym procesie. Z naszych usług korzystają biura z całej Polski, ponieważ możemy porozumiewać się listownie, bądź online. Bezpośrednie spotkanie nie jest tu konieczne. Daje ci to wygodę współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą jaką jest “aktualizacja wpisów KRS Olsztyn”, to zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Zachęcamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.