• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Olsztyn

Rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej najczęściej wiąże się z rejestracją firmy w KRS - Krajowym Rejestrze Sądowym. We wpisie zawarte są wszystkie dane dotyczące m.in. Ciebie i Twojej działalności. Co jednak w przypadku, gdy po jakimś czasie chcemy dokonać aktualizacji we wpisie? Jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ wiele czynników może się zmieniać - np. adres spółki, jej nazwa bądź nazwisko właściciela. W takim wypadku konieczne jest odnotowanie tego w KRS. W innym wypadku może to wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Zmiany we wpisie to nic prostego. Konieczne jest wiele formalności, do których przydałby się ktoś z doświadczeniem. Z myślą o takich sytuacjach powstała nasza usługa “aktualizacja wpisów KRS Olsztyn”. Oferujemy pomoc w całym procesie. Z naszych usług korzystają biura z całej Polski, ponieważ możemy porozumiewać się listownie, bądź online. Bezpośrednie spotkanie nie jest tu konieczne. Daje ci to wygodę współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą jaką jest “aktualizacja wpisów KRS Olsztyn”, to zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Zachęcamy!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.