• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Lublin

Każdy przedsiębiorca posiadający własną firmę prawdopodobnie przechodził przez proces jej rejestracji w KRS - Krajowym Rejestrze Sądowym. Prawie każda spółka musi być tam wpisana. Dopiero wtedy zyska ona bowiem osobowość prawną. Proces ten jest skomplikowany i czasochłonny. Z czasem jednak może zdarzyć się, że jakieś dane dotyczące naszej działalności gospodarczej ulegną zmianie. Należy wtedy pamiętać o konieczności odnotowania tych zmian w KRS! Jeżeli tego nie zrobimy, to prawdopodobnie nastąpią niechciane, nieprzyjemne konsekwencje. Przedsiębiorcy mający do czynienia ze zmianą danych, często korzystają z jednej z naszej usług jaką jest aktualizacja wpisów KRS Lublin. Dlaczego? Ponieważ zależy im na dobru własnej firmy i wiedzą że nasze biuro zrobi to najlepiej jak to możliwe. Przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski, ponieważ bezpośredni kontakt nie jest potrzebny. Nie ma potrzeby trudzenia się. Wszystko możemy załatwić online, listownie. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i energię.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą: aktualizacja wpisów KRS Lublin, to skontaktuj się z nami! Zachęcamy!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.