• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Gdańsk

Podmioty gospodarcze, które podlegają rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym zobowiązane są do dokonywania aktualizacji danych. W trakcie prowadzenia działalności w firmie może dochodzić do modyfikacji wielu danych takich jak adres siedziby, skład organów zarządzających, przedmiot prowadzonej działalności. Większość zmian musi być zgłaszana w Krajowym Rejestrze Sądowym po to, aby firma budowała wiarygodny wizerunek oraz rejestr był wierzytelnym źródeł informacji na temat podmiotów funkcjonujących na polskim rynku. Aktualizację danych dokonuje się na formularzy, który dostarczany jest do właściwego sądu rejestrowego.

Nasza Kancelaria zajmuje się zmianą danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Proponujemy pomoc przedsiębiorcom z całej Polski, aktualizacja wpisów KRS Gdańsk nie stanowi dla naszych specjalistów problemu. Wszystkie formalności można załatwić listownie, tak aby nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany. Zapraszamy przedsiębiorców do skorzystania z oferty aktualizacja wpisów KRS Gdańsk.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.