• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja wpisów KRS Gdańsk

Podmioty gospodarcze, które podlegają rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym zobowiązane są do dokonywania aktualizacji danych. W trakcie prowadzenia działalności w firmie może dochodzić do modyfikacji wielu danych takich jak adres siedziby, skład organów zarządzających, przedmiot prowadzonej działalności. Większość zmian musi być zgłaszana w Krajowym Rejestrze Sądowym po to, aby firma budowała wiarygodny wizerunek oraz rejestr był wierzytelnym źródeł informacji na temat podmiotów funkcjonujących na polskim rynku. Aktualizację danych dokonuje się na formularzy, który dostarczany jest do właściwego sądu rejestrowego.

Nasza Kancelaria zajmuje się zmianą danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Proponujemy pomoc przedsiębiorcom z całej Polski, aktualizacja wpisów KRS Gdańsk nie stanowi dla naszych specjalistów problemu. Wszystkie formalności można załatwić listownie, tak aby nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany. Zapraszamy przedsiębiorców do skorzystania z oferty aktualizacja wpisów KRS Gdańsk.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych