• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja danych w KRS 2015

Aktualizacja danych w KRS 2015 to obowiązek każdego przedsiębiorcy, który chce prowadzić swoją firmę bezproblemowo. Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że nie warto odwlekać tego na ostatnią chwilę, gdyż później przedsiębiorcy zapominają o tym bardzo ważnym obowiązku. Dlaczego aktualizacja danych w KRS 2015 jest tak istotna?

Dokonanie aktualizacji wpisów jest ważne zarówno dla przedsiębiorcy jak i dla jego klientów, którzy w Krajowym Rejestrze Sądowym dowiadują się wszystkich potrzebnych informacji na temat danej firmy. Jak więc łatwo zauważyć, jeżeli tam będą błędne informacje, to klient zostanie wprowadzony w błąd. Żaden przedsiębiorca z pewnością nie chce stracić klienta przez takie zaniedbanie.

Sam więc wiesz, że aktualizacja danych w KRS 2015 to Twój podstawowy obowiązek, jeżeli marzysz o sukcesie swojej firmy. Skontaktuj się z nami! My załatwimy wszystko za Ciebie. Spełnij obowiązek nie robiąc dużo. Wystarczy powierzyć aktualizacje naszym specjalistom! Zapraszam do kontaktu!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.