• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAdres firmowy w centrum Krakowa

Zapewne nie raz spotkałeś się z sytuację, że jakaś firma miała swoją siedzibę w prywatnym mieszkaniu czy też domu. Nie jest to profesjonalne i z pewnością wpływa na prestiż takiego przedsiębiorstwa. Na pewno nie chciałbyś aby z Twym biznesem było tak samo. Mamy dla Ciebie świetną propozycje jaką jest adres firmowy w centrum Krakowa dla Twojej firmy.

Dobry adres to najlepsza wizytówka dla przedsiębiorstwa. Zamiast wynajmować kosztowny biurowiec lub prowadzić działalność w mieszkaniu, skorzystaj z naszej usługi jaką jest wirtualne biuro. Z pewnością Twoja firma będzie lepiej postrzegana wśród potencjalnych klientów. Oprócz adresu mamy dla Ciebie inne usługi takie jak: odbiór korespondencji, skanowanie i wysyłanie listów, odbiór faksów oraz usługi dodatkowe, czyli: drukowanie dokumentów, wysyłanie listów i paczek. Przekonaj się, jak bardzo adres firmowy w centrum Krakowa może pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

Adres firmowy w centrum Krakowa to nie tylko prestiż, ale również oszczędność pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.