• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakup spółki z 2018

Jeśli zastanawiają się Państwo nad sposobem na szybkie rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności, zapraszamy do zapoznania się z proponowanym przez nas rozwiązaniem, a mianowicie chodzi o zakup spółki z 2018.

Gotowe spółki są korzystne ze względu na to, że rozpoczynający przedsiębiorca ma możliwość pominięcia całego procesu rejestracyjnego spółek, który jest bardzo skomplikowany i często czasochłonny. Dlatego coraz większe grono osób wybiera opcję zlecenia tego profesjonalnej firmie, która jest w stanie całą procedurę przeprowadzić szybko i sprawnie, gwarantując bezpieczeństwo.

Podobnym i równie korzystnym rozwiązaniem jest zakup spółki z 2018, która jest już gotowym podmiotem założonym przez naszych ekspertów. Zakup spółki daje możliwość rozpoczęcia działalności zaledwie z dnia na dzień. Jest to z pewnością opcja znacznie szybsza, gdyż nie trwa tak jak rejestracja 3-4 tygodni.

Jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki? Zgłoś się do nas, a nasi eksperci załatwią za Ciebie wszystkie formalności.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Przypominamy, że koniec roku to najlepszy czas na zmianę.


  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł