• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie spółek w Olsztynie

Od zawsze Państwa marzeniem było założenie spółki w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, jakim jest Olsztyn? Teraz Wasze marzenie może się spełnić, jeżeli dobrze to zaplanujecie. Najważniejsza rada, którą mogę Państwu przekazać jest następująca - rozpocznijcie prowadzenie firmy bezpiecznie.

Jak to zrobić? W związku, że obecnie na rynku pracy jest spora konkurencja, to warto zastanowić się jak szybko i bezproblemowo zarejestrować firmę. Nie warto brać na siebie wszystkich obowiązków związanych z wypełnianiem formularzy. Zakładanie spółek w Olsztynie to propozycja, którą oferujemy dla ludzi z pasją. Nasi eksperci to osoby doświadczone i posiadające dużą wiedzę w temacie powstawania nowych jednostek gospodarczych.

To my zarejestrujemy Państwa działalność, a jedynym zadaniem jaki Wam pozostanie będzie złożenie podpisu na wniosku, który również będzie gotowy.

Zakładanie spółek w Olsztynie - skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści dokładnie przedstawią ofertę i odpowiedzą na wszelkie pytania, związane z rejestracją.

Nie bój się, że coś pójdzie nie tak. Z naszą pomocą masz zagwarantowany sukces.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- 1-3 miesiące: 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 8-10 miesięcy: 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- ponad 12 miesięcy + aktywny VAT: od 4900 zł (wcześniej od 7400 zł)