• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakładanie spółek w Katowicach

Z racji tego, że Katowice to ważny ośrodek handlowo-usługowy, to zakładanie spółek w Katowicach okazuje się być dobrą inwestycją, która może przynieść wiele korzyści. Jak otworzyć działalność gospodarczą? Dlaczego Katowice są odpowiednim miejscem? Czy warto?

Z danych wynika, że Katowice są 10. największym polskim miastem pod względem ludności. Zważając na fakt, że to ludzie napędzają biznes i to dzięki nim można osiągnąć sukces, to informacja ta wydaje się być bardzo istotna odpowiadając na pytanie czy zakładanie spółek w Katowicach jest opłacalne. Wielu przedsiębiorców często latami szuka odpowiedniej lokalizacji, która dobrze wpłynie na prowadzoną działalność. Katowice wydają się być miejscem, które przyciąga masę klientów, a więc sukces będzie znacznie łatwiejszy do osiągnięcia.

Czy zainteresowało Cię zakładanie spółek w Katowicach i chciałbyś dowiedzieć się więcej? Nic prostszego! Skontaktuj się z nam, a w szczegółowy sposób opowiemy Ci o naszej usłudze. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, abyś wiedział na czym polegałaby nasza współpraca. Zapraszamy do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł