• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaUżywana spółka z o.o. na sprzedaż

Używana spółka z o.o. na sprzedaż to oferta dla osób chcących szybciej rozpocząć prowadzenie własnego biznesu. Szybciej to znaczy w jakim terminie? Już w ciągu dwóch dni od daty zakupu! Wystarczy dokonać transakcji, a następnie zaktualizować dane w KRS i już można prowadzić działalność gospodarczą!

W ostatnich czasach coraz więcej przyszłych przedsiębiorców decyduje się na zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż samodzielne założenie to proces długotrwały, czasochłonny i skomplikowany. Łatwiej więc nabyć istniejący już podmiot gospodarczy, bo to nie wymaga wielu formalności, stania w urzędowych kolejkach czy oczekiwania na decyzję sądu prawie miesiąc.

Jesteś zainteresowany ofertą używana spółka z o.o. na sprzedaż? Zgłoś się do nas! Informujemy, że nie posiadamy takiej spółki, od nas jej nie zakupisz. Natomiast pomożemy Ci znaleźć osobę, która chce sprzedać swoją firmę. Zajmujemy się pośrednictwem, pomogliśmy już wielu osobom i są one zadowolone. Również Ty możesz dołączyć do ich grona. W tym celu skontaktuj się z nami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł