• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaTelefoniczne porady prawne

Szukasz pomocy ale nie masz czasu na spotkania? Z doświadczenia wiesz, że czas oczekiwania na wolny termin trwa czasem nawet ponad miesiąc, a Ty potrzebujesz pomocy na teraz? Nie trać czasu na szukanie rozwiązań, tylko skorzystaj z naszej oferty - telefoniczne porady prawne.

Skupiając swoją uwagę na potrzebach naszych klientów staramy się rozłożyć naszą ofertę na czynniki pierwsze, aby spełniać najbardziej wygórowanie oczekiwania. Nie chcemy sprowadzać naszej pomocy do ogólnych usług księgowych. Chcemy świadczyć profesjonalną pomoc dla każdego klienta, który tej pomocy potrzebuje. Na czym polegają telefoniczne porady prawne? Korzystając z tej usługi zapewnisz sobie odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Telefoniczne porady prawne to usługa, z której chciałbyś skorzystać? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów i rozwiąż swój problem. Nie działaj na „własną rękę”, tylko stosuj bezpieczne i sprawdzone rozwiązania! Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszymi ekspertami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł