• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż spółek z licencją na transport

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zakup bądź sprzedaż spółek z licencją na transport, jednakże wiąże się to pewnymi obowiązkami.

W przypadku założenia spółki, która koniecznie posiadać musi licencję, aby w przyszłości mogła zajmować się transportem drogowym bądź krajowym, wymagane jest, aby w pierwszej kolejności zarejestrowała swoją działalność w odpowiednich urzędach. Jeżeli już posiadamy spółkę, w której możliwa jest działalność gospodarcza należy złożyć wniosek o wydanie licencji do Krajowego Transportu Drogowego oraz dołączyć wszystkie dokumenty odnośnie wpisu w rejestr przedsiębiorców oraz ustalenia numerów REGON i NIP. Ważną rzeczą jest, aby osoba ubiegająca się o licencję nie była karana oraz posiadała środki transportu drogowego.

W przypadku drugiej możliwości, czyli sprzedaż spółek z licencją na transport, osoba zbywająca swoje udziały musi po pierwsze znaleźć nabywcę, co nie będzie taką prostą czynnością. Jeżeli jednak znajdzie kogoś chętnego, musi sporządzić umowę oraz zwykle umówić notariusza.

Znalezienie nabywcy dla zwykłego przedsiębiorcy będzie nie lada wyzwaniem, dlatego jeżeli dotyczy Cię sprawa: sprzedaż spółek z licencją na transport, możesz skontaktować się z Nami. Prowadzimy bazę osób zainteresowanych zarówno sprzedażą jak i zakupem takich spółek. Współpracując z Nami nie będziesz musiał się zajmować procesem sprzedaży, wszystkie czynności wykonamy za Ciebie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł