• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż spółek z licencją na spedycję

Niektóre formy działalności wymagają odpowiedniej licencji czy koncesji. Przykładem może być firma spedycyjna czy transportowa. Jednakże sprzedaż spółek z licencją na spedycję także wymaga czasu. Likwidacja spółki z takim pozwoleniem będzie nierozsądne a co większa nie ma sensu tracić czas na sporządzenie ogłoszenia: „sprzedaż spółek z licencją na spedycję”. Nie masz nawet pewności czy ktoś zwróci na nie uwagę.

Nieraz warto sięgnąć po pomoc. Tę pomoc oferujemy my. Osobiście nie zajmujemy się skupem spółek, ale co ważniejsze pośredniczymy między nabywcą a sprzedawcą. Dzięki prowadzonej przez Nas bazie osób zainteresowanych sprzedażą oraz zakupem spółek, każda osoba w stanie jest znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Dzięki naszej pomocy nie będziesz musiał przejmować się sporządzeniem umowy czy załatwieniem notariusza. Nadzorujemy cały proces, staramy się, aby obie strony transakcji były zadowolone.

Jeżeli nadal nie jesteś przekonany co do możliwości sprzedaż spółek z licencją na spedycję, zadzwoń i poznaj więcej szczegółów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł