• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedam miesięczne spółki

Decydując się na założenie własnej firmy liczymy, że nasz biznes szybko zaowocuje i przyniesie nam upragnione zyski. W rzeczywistości sama rejestracja spółki zajmuje sporą ilość czasu i wiąże się z koniecznością dopełnienia szeregu formalności. Co więcej firma, aby móc się rozwijać potrzebuje środki finansowe, którymi bardzo często nie dysponuje młody przedsiębiorca.

W ramach działalności naszej firmy sprzedam miesięczne spółki. Oferowane przeze mnie podmioty to idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców, pragnących szybko zaistnieć w danej branży. Miesięczne spółki, to jednostki w pełni przygotowane do poprowadzenia pod sobą działalności gospodarczej, a więc dysponujące numerami NIP, KRS, REGON oraz VAT. Co więcej miesięczny staż, przez który prowadziły wirtualną działalność znacznie podnosi ich zdolność kredytową, co skutkuje możliwością na pozyskanie kredytów, dotacji i innych form wsparcia finansowego.

Zachęcam Państwa do skorzystania z usług naszej firmy i zagwarantowania swojemu przedsiębiorstwu owocnej działalności.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00