• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRejestracja spółek lubuskie

Rejestracja spółki to problematyczny i długotrwały proces, który wymaga skompletowania dokumentacji, wypełnienia bezbłędnie pism do urzędów i rejestrów, a także sporządzenia wniosków.

W związku z tym brak wiedzy czy znajomości przepisów prawnych mogą wydłużyć całą procedurę.

Czy istnieje jakieś rozwiązanie, które ułatwi przejście problematycznej procedury? Tak, rejestracja spółek lubuskie. Oferowana przez nasze biuro obsługa jest bardzo pomocnym rozwiązaniem, ponieważ zwalnia z obowiązku formalności i czytania kodeksów oraz regulacji prawnych, a dodatkowo zapewnia prawidłowo sporządzoną dokumentację.

Nasi eksperci posiadają wieloletnią wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu bezbłędnie przejdą całą procedurę i umożliwią Państwu skupienie się na głównych aspektach firmy. Oprócz rejestracji podmiotów gospodarczych oferujemy również sprzedaż gotowych spółek, które wyposażone są już w niezbędne numery i wpisy. Jaka różnica jest między rejestracją, a sprzedażą przedsiębiorstwa? W drugim przypadku nabywca w momencie podpisania umowy rozpocznie działalność, a w przypadku obsługi rejestracji ominie jedynie formalności, podczas gdy będzie musiał odczekać 1 - 2 dni na decyzję ze strony KRS.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł