• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaProwadzenie księgowości

Z pewnością każdy przedsiębiorca może z pełnym przekonaniem powiedzieć, że prowadzenie księgowości w firmie to czynność skomplikowana, która niezorganizowana w odpowiedni sposób może przynieść wiele kłopotów. Osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z prowadzeniem firmy, nie powinny same zajmować się księgowością w firmie, gdyż na pewno przyniesie to więcej szkody niż pożytku.

Chcesz, aby prowadzenie księgowości w Twojej firmie przebiegało sprawnie i przyjemnie? Nasza firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Szereg naszych specjalistów postara się, aby Twoja działalność była prowadzona niskim kosztem na najwyższym poziomie. Z doświadczenia wiemy, że wielu przedsiębiorców boryka się z problemem jakim są pieniądze. Nie każdy posiada odpowiednią sumę, aby móc sobie pozwolić na własnego księgowego. Z ratunkiem przychodzi nasza firma, która świadczy profesjonalne usługi bez zaskakujących, dodatkowych kosztów. Powierz się w dobre ręce.

Marzysz o sukcesie firmy? To będzie możliwe tylko wtedy, gdy prowadzenie księgowości będzie odpowiednio zorganizowane. Nasza firma pomoże Ci w tym! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- 1-3 miesiące: 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 8-10 miesięcy: 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- ponad 12 miesięcy + aktywny VAT: od 4900 zł (wcześniej od 7400 zł)