• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPomoc w rejestracji prostej spółki akcyjnej 2021

W 2021 roku w życie wchodzą zmiany nowelizacji kodeksu spółek handlowych, a wraz z nimi możliwość założenia prostej spółki akcyjnej. Oferujemy pomoc w rejestracji prostej spółki akcyjnej 2021.

Nowa forma spółki z pewnością okaże się bardzo popularna ze względu na swoje regulacje prawne. Polecana jest dla młodych firm oraz start-upów. Największą zaletą jest niski kapitał akcyjny potrzebny do założenia, gdyż wynosi on 1zł. PSA cechuje się też dużą elastycznością np. w umowie spółki.
Nasza pomoc w rejestracji prostej spółki akcyjnej 2021, może odbyć się zdalnie, jest skierowana dla Klientów z całego kraju. Wszelkich formalności dopełnimy przez telefon lub e-mail. Spółka zostanie założona przez system teleinformatyczny, dzięki czemu szybko otrzyma niezbędne do działania numery.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania, zgromadzą dane do rejestracji oraz zajmą się procesem rejestracyjnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo i szybkość działania.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Przypominamy, że koniec roku to najlepszy czas na zmianę.