• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKsięgowość elastyczny cennik

Prowadzenie księgowości to zagadnienie tak bardzo problematyczne, że większość przedsiębiorców decyduje się powierzyć je specjalistom. W tym celu zazwyczaj zwracają się do biur rachunkowych, które w zamian za opłacanie miesiecznego abonamentu oferują najwyższy poziom obsługi księgowej.

Decydując się na outsourcing warto zadbać o księgowość elastyczny cennik. Chodzi o to aby biuro dostosowywało cenę swoich usług do ilości dostarczanych dokumentów. Dzięki takiemu rozwiązaniu cena będzie adekwatna do wielkości naszej działalności. W związku z tym w przypadku zmniejszenia aktywność naszej firmy na rynku znacznie obniżą się także koszty związane z prowadzeniem księgowości.

Profesjonalne usługi księgowe w atrakcyjnej cenie oferuje nasze biuro rachunkowe. Jako iż sami jesteśmy firmą doskonale wiemy, że każda jest inna, a więc potrzebuje różnych rozwiązań i narzędzi. Z tego względu naszą ofertę w pełni dostosowujemy do wymagań i potrzeb naszych klientów, podchodząc indywidualnie do każdego przypadku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego omówimy wszelkie szczegóły.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł