• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaDoradztwo finansowe w Krakowie

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest bardziej wymagającym zadaniem, niż zwykła praca. Daje także znacznie większe możliwości, ale i wymaga większych starań. Przedsiębiorca musi radzić sobie z prowadzeniem księgowości, kadr i płac, prowadzić biuro oraz zajmować się marketingiem w firmie. Na jego głowie jest bardzo wiele zadań. Samodzielne im podołanie jest prawie w ogóle nie możliwe. Gdzie można znaleźć pomoc?

Dużym ułatwieniem dla przedsiębiorców będzie rozwiązanie zwane outsourcingiem. Jest to zlecanie pewnych czynności przedsiębiorstwa zewnętrznym firmom. Może on dotyczyć prowadzenia księgowości, kadr i płac czy obsługi informatycznej i prawnej. Dużą pomocą dla przedsiębiorców może być także doradztwo z zakresu księgowości, finansów, podatków, prawa itp.

Doradztwo finansowe w Krakowie można uzyskać od naszych ekspertów - księgowych, ekspertów podatkowych oraz radców prawnych. Podpowiedzą oni jak wybrać dobrą formę prawną przedsiębiorstwa, optymalizować księgowość czy zmniejszyć wysokość zobowiązań podatkowych. Nasze doradztwo finansowe w Krakowie może pomóc przedsiębiorstwom z poza Małopolski. Konsultacje z naszym ekspertami odbywają się również online.

Zainteresowanych konsultacjami z doradcami finansowymi w Krakowie, zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

  WYPRZEDAŻ SPÓŁEK Z O.O.:

- świeże spółki 2900 zł (wcześniej 3500 zł)
- 6 mies - 3900 zł (wcześniej 4400 zł)
- 8 mies - 4900 zł (wcześniej 5400 zł)
- 12 mies - 6900 zł (cwcześniej 7400 zł)