• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaCzyste spółki z o.o. z 2018 na sprzedaż

Czyste spółki z o.o. z 2018 na sprzedaż to podmioty gospodarcze, które mogą Państwo znaleźć w ofercie naszej firmy. Są to spółki, których kompletną rejestrację przeprowadzili pracownicy naszej firmy na początku bieżącego roku.

Nasza firma zajęła się sporządzeniem ich umów, wyborem zakresu PKD, sporządzeniem i złożeniem wszystkich wniosków wymaganych przez Krajowy Rejestr Sądowy. Zadbaliśmy o to, aby spółki, które dziś oferujemy na sprzedaż, pozyskały wszystkie numery rejestrowe, zostały zgłoszone do rejestru czynnych płatników VAT oraz posiadały uregulowane kwestie księgowe i formalne. Czyste spółki z o.o. z 2018 na sprzedaż z naszej oferty nigdy nie podjęły aktywnej działalności gospodarczej, nie wkroczyły na rynek z ofertą, nie podpisały żadnej umowy, nie zatrudniały pracowników, a co za tym idzie nie mają żadnych zadłużeń ani ukrytych zobowiązań. Ich zakup stanowi całkowicie bezpieczną transakcję, nad której przeprowadzeniem czuwa bezstronny urzędnik państwowy – notariusz.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.