• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaCzyste spółki z 2015 roku

Czyste spółki z 2015 roku – dlaczego tak bardzo ułatwiają życie każdego przedsiębiorcy? To pytanie zadaje sobie niejeden z nas, kto chce otworzyć własną działalność gospodarczą w szybki i bezpieczny sposób. Przedsiębiorcy kupując gotową spółkę nie muszą martwić się o całą procedurę rejestracji spółki. Mogą prowadzić firmę już następnego dnia po zakupie.

Czym zachęcają do siebie przedsiębiorców czyste spółki z 2015 roku? Czyste spółki, czyli gotowe spółki, które zostały założone wyłącznie w celu odsprzedaży. Zostały założone w 2015 roku, więc nie posiadają historii gospodarczej – są w pełni bezpiecznymi podmiotami. Coraz to więcej przedsiębiorców decyduje się na czyste spółki, ponieważ gwarantują one znaczną oszczędność czasu jak i pieniędzy.

Zainteresowały Cię czyste spółki z 2015 roku? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę! Zadzwoń do nas i poznaj jej szczegóły. Otwórz firmę i wkrocz na drogę do sukcesu! Zapraszamy do współpracy i otworzenia firmy razem z naszymi ekspertami w bezpieczny i profesjonalny sposób!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł